Sıkça Sorulan Sorular Ekranı

Pecardla Neler Yapılabilir ?
Pecard hangi kurumsal ihtiyaçlar için kullanılabilir?
Tercihinize göre Gıda ve Restoran harcamalarınız için kullanabilirsiniz.
Pecard Akıllı Kart Sistemine geçiş yapmamızın sağlayacağı faydalar nelerdir?
Kartlarla yapılacak tüm hareketler istenilen zaman aralığında raporlanabilir. Ayrıca Kurumlar Pecard hizmeti ile çalışanlarının yemek giderlerinde Damga Vergisi, Gelir Vergisi ve KDV alanlarında  kazanç sağlamaktadır.
Kurumsal Logolu yada Amblemli kartlar üretmenizi istiyoruz bu konuyla ilgili ne yapabilirsiniz?
Pecard ; müşterisinin beklentisine göre, kurumlara özel, Kurumsal logolu yada amblemli kartlar tasarlayıp üretilebilmektedir. 
Pecard sistemine geçiş süreci nasıl oluyor?

Pecard, göndereceğiniz listelere göre kartları ürettikten sonra  listelerde belirtmiş olduğunuz sipariş tutarlarına göre kartlara kredileri yükler ve kartların teslimat sorumluluğunu üstlenir. Size sadece Alışveriş yapmak kalır.
Yükleme işlemi ne kadar süre içerisinde yapılmaktadır?
Mesai saatleri içerisinde gönderilen talimatlar gün içinde, mesai saatleri dışında gönderilen talimatlar bir sonraki iş gününde yapılmaktadır. Bir sonraki ay için gönderilen talimatlar, talimatı gönderdiğiniz ay içinde ve belirttiğiniz tarihte yapılmaktadır.
Kartımıza yapılan yüklemeyi ne zaman kullanabiliriz?
Kartınıza yükleme talimatı verildikten sonra, kredi yükleme işlemini  herhangi bir üye iş yerindeki Pecard pos terminalinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi yükleme işlemi için kartın pos terminaline yaklaştırılması yeterlidir. Yükleme işlemi sonrasında kartınızdaki bakiyeyi dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.